Zyxel Mini-GBIC LHX-40 1250 Mbit/s

596,05

Zyxel Mini-GBIC LHX-40, Bedraad, RJ-45, 1250 Mbit/s, Roestvrijstaal

Niet meer leverbaar

Vergelijk
Artikelnummer: 3062 Categorie:

Beschrijving

Zyxel Mini-GBIC LHX-40. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: RJ-45. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s. Kleur van het product: Roestvrijstaal












































































































Netwerk
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
Maximale afstand 40000 m
Gewicht en omvang
Breedte 56 mm
Diepte 13,4 mm
Hoogte 12,4 mm
Gewicht 160 g
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Hostinterface RJ-45
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 – 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 – 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 – 95 procent
Energie
Stroomverbruik 300 mA
Overige specificaties
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ah
Soort kabel Single-Mode Fiber
Afmetingen (BxDxH) 56 x 13,4 x 12,4 mm
Overdrachtssnelheid 1,25 Gbit/s
Aantal poorten 2
Aansluiting(en) LC
Design
Kleur van het product Roestvrijstaal
Vormfactor MiniGBIC-Modul
Veiligheid Class 1 Laser, 21 CFR 1040.10/1040.11, CSA, TUV